Elementy ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna jest materiałem wyjątkowo trwałym i praktycznym, a jednocześnie szlachetnym i eleganckim. Trwałość elementów wykonanych ze stali nierdzewnej jest nieporównywalna z większością innych materiałów wykończeniowych. Ich wygląd nie zmienia się przez dziesiątki lat.

Wykorzystujemy stal nierdzewną jako materiał na balustrady, osłony kolumn i filarów, elementy daszków, elementy wyposażenia basenów, elementy wyposażenia zakładów przetwórstwa spożywczego, kabiny wind, itp. Jest to niezwykle atrakcyjne rozwiązanie, jako element dekoracyjny wyposażenia restauracji, biur, hoteli, sklepów czy pubów. Wykonujemy z niej meble biurowe i sklepowe. W połączeniu ze szkłem, drewnem lub kamieniem stal nierdzewna nadaje wnętrzom dostojność i elegancję.

Stal nierdzewna jest jednym z materiałów, który dzięki swoim właściwościom jest zatwierdzony, jako materiał do wykonywania wyposażenia do przetwórstwa, przechowywania i transportu żywności. Jest to spowodowane wysokimi wymaganiami w zakresie higieny, toksyczności, efektywności i wyglądu. posiadamy ogromne doświadczenie w produkcji wyposażenia nierdzewnego dla sklepów, chłodni, spółdzielni mleczarskich i innych zakładów sektora spożywczego.

Obudowy

Wykonujemy na zlecenie wszelkiego typu obudowy ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych matowych polerowanych i szlifowanych. Obudowy maszyn i urządzeń, obudowy słupów i innych elementów elewacji. Proponujemy obudowy dekoracyjne wykonane z blach polerowanych, szlifowanych, perforowanych i tłocznych jak również obudowy przemysłowe stosowane w przemyśle spożywczym, chemicznym lub w miejscach o podwyższonym działaniu korozyjnym wykonywane dodatkowo z blach matowych i ryflowanych.

Schody

Realizujemy zamówienia na różnego rodzaju schody wewnętrzne i zewnętrzne, proste i skrętne wsparte na istniejącej konstrukcji lub z własną niezależną konstrukcją nośną. Wykonujemy je z materiałów nierdzewnych i kwasoodpornych wykorzystując blachy gładkie ryflowane, ażurowe, profile i różnego rodzaju kształtowniki o powierzchniach polerowanych szlifowanych lub matowych. Wykonujemy również schody obsługowe przestawne do hal magazynowych, ramp i podestów oraz różnego rodzaju drabiny mocowane i wolno stojące. Przedstawione powyżej elementy proponujemy w wersjach ozdobnych jak również przemysłowych.

Konstrukcje wsporcze

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji wszelkiego typu konstrukcji wsporczych i podwieszeń, zabezpieczeń, pomostów, mocowań, podjazdów obsługowych i ramp wykonanych z materiałów nierdzewnych i kwasoodpornych o różnym stopniu odporności korozyjnej. Wykonywaliśmy i nadal wykonujemy zlecenia dla przemysłu spożywczego i chemicznego a także dla klientów indywidualnych z naciskiem na estetykę wykonania. W toku zleceń proponujemy własne rozwiązania jak również realizujemy gotowe projekty. Wykonujemy również remonty i uzupełnienia istniejących konstrukcji po ich zdemontowaniu lub bezpośrednio w miejscu zamontowania.

Zbiorniki i rurociągi

Przyjmujemy zlecenia na wykonanie rurociągów i zbiorników wg dostarczonej dokumentacji. Do produkcji i montażu używamy atestowanych materiałów nierdzewnych i kwasoodpornych.

Odwodnienia liniowe

Dysponujemy zapleczem technicznym do prefabrykacji i montażu specjalistycznych poziomych odwodnień liniowych z atestowanych materiałów nierdzewnych i kwasoodpornych według indywidualnych potrzeb lub dokumentacji .Posiadamy w tej dziedzinie praktykę i służymy gotowymi propozycjami. Ofertę tę kierujemy głównie do odbiorców dla których standardowe systemowe odwodnienia liniowe dostępne w handlu nie spełniają wymaganych warunków.

Wieszaki i szafki

Pod indywidualne wymagania klienta proponujemy szeroką gamę różnego rodzaju wieszaków i regałów ubraniowych ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych z przeznaczeniem do przemysłu spożywczego jak również ozdobnych wieszaków i półek z przeznaczeniem do wystroju wnętrz. Do realizacji tych projektów używamy dodatkowo również takich materiałów jak :szkło, drewno, tworzywo sztuczne itp. Wieszaki i regały wykonujemy wyłącznie pod wymagania klienta nie posiadamy gotowych produktów w ciągłej sprzedaży.

Podesty

Wykonujemy zlecenia na wszelkiego rodzaju podesty obsługowe wolno stojące i podwieszane wg dokumentacji lub wg pomiarów przeprowadzonych w miejscu docelowym. Do produkcji używamy profili, rur, kątowników, krat podestowych, blach perforowanych itp. Posiadamy nabytą praktykę w budowaniu podestów w trudno dostępnych miejscach na istniejących konstrukcjach dla przemysłu spożywczego i chemicznego.

Relingi

Świadczymy usługi w zakresie wykonawstwa ozdobnego spojlerowania samochodów terenowych i ciężarowych, wanien, fontann, basenów, wystaw itp. Proponujemy również wykonawstwo prostych przyrządów gimnastycznych oraz wyposażenie sal gimnastycznych w różnego rodzaju odboje, relingi, spojlery, zabezpieczenia, bramki, słupki itp. Wykorzystujemy do tego celu materiały nierdzewne i kwasoodporne o ozdobnych powierzchniach (poler, szlif, ażur). Proponujemy własne pomysły lub realizujemy pomysły naszych klientów.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!