Konstrukcje stalowe

Wykonujemy spawanie zarówno dużych elementów, np. korpusów, zbiorników wymagających szczelności i odporności na duże obciążenia jak również małych detali. Większość naszych wyrobów powstaje właśnie dzięki łączeniu różnego rodzaju elementów metalowych, dlatego spawanie to dziedzina, w której się specjalizujemy. Dzięki wykorzystywaniu najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie spawania nasze wyroby cieszą się wielkim uznaniem.

Ponadto, posiadamy duże doświadczenie w produkcji przegród ażurowych i siatkowych wykorzystywanych w magazynach, piwnicach, serwerowniach, maszynowniach, wolierach, pomieszczeniach biurowych oraz wszędzie tam gdzie niezbędna jest odpowiednia cyrkulacja powietrza. Przegrody nasze oparte są na ramie z kształtownika wypełnionej lamelkami z blachy, lub na blachach perforowanych osadzonych w ramce z profilu. Wielkość, gęstość, sposób malowania, kształt, mocowanie lamelek oraz perforacja blach dostosowujemy do upodobań i wytycznych klienta. Posiadamy również gotowe propozycje i realizujemy gotowe projekty.

Przyjmujemy zlecenia na nietypowe drzwi garażowe rozwierane lub uchylne z ociepleniem lub bez ocieplenia, bramy, furtki czy ogrodzenia. Technika wykonania drzwi opiera się na profilach i blachach dostępnych w handlu (również z wykorzystaniem materiałów kwasoodpornych). Do drzwi uchylnych montujemy mechanizm wznoszący oparty prowadnicach i sprężynach.

Hale i wiaty stalowe

Dzięki wyspecjalizowanej kadrze projektujących i dużemu doświadczeniu pracowników tworzymy hale i wiaty indywidualnie dopasowane do ich przeznaczenia.
Realizujemy zlecenia na:
- Wiaty stalowe,
- Hale magazynowe stalowe,
- Chłodnie stalowe,
- Pomieszczenia gospodarcze stalowe,
- Garaże blaszane,
- Bramy garażowe,
- Wiaty przystankowe,
Łącznie z wykonywaniem prac wstępnych związanych z budową posadzek i ław fundamentowych wykonujemy hale stalowe, które pokrywane są najczęściej płytami warstwowymi z rdzeniem styropianowym lub poliuretanowym. Stolarkę okienną i drzwiowa montujemy wg uzgodnień z inwestorem. Do doświetlenia pomieszczeń stosujemy również świetliki poliwęglanowe proste lub łukowe montowane w połaci dachowej lub kalenicy. Hale wyposażane są w wentylatory grawitacyjne lub mechaniczne. Na zlecenie klienta do hal montujemy bramy segmentowe, rozwierane lub uchylne tylko renomowanych producentów.

Zbiorniki

Z blach wzmocnionych profilami stalowymi lub kształtownikami łączonych różnymi metodami (TIG MIG, MAG) powstają zbiorniki odporne na duże obciążenia. Przy użyciu stali nierdzewnych i kwasoodpornych powstają zbiorniki odporne na korozje, przeznaczone do przechowywania cieczy agresywnych i żrących.
Realizujemy zlecenia na:
- Zbiorniki ze stali 235JR: różnej wielkości, wykorzystywane w przemyśle budowlanym (np. do przechowywania mieszanek betonitowych),
- Kontenery na odpady komunalne,
- Kontenery na odpady poprodukcyjne oraz produkowane wyroby gotowe,
- Skrzynki metalowe,
- Jezdne skrzynie metalowe,
- Zbiorniki nierdzewne: wykorzystywane najczęściej w przemyśle spożywczym do przechowywania żywności,
- Zbiorniki nierdzewne wykorzystywane w środowisku morskim,
Gwarantujemy szczelność i wysoką jakość wykonywanych przez nas wyrobów. Kształt i wygląd zbiorników dostosowujemy do indywidualnych wymagań i preferencji klientów.

Szyby windowe

W zakres usług związanych z produkcją elementów windowych wchodzą:
- Kabiny dźwigowe o różnej masie udźwigu,
- Konstrukcje nośne do dźwigów podłogowych,
- Konstrukcje do dźwigów elektrycznych ciernych,
- Konstrukcje do dźwigów hydraulicznych,
- Ramy kabinowe,
- Podstawy pod wciągarki,
- Podstawy pod siłowniki,
- Podstawy pod zderzaki,
- Wsporniki oprowadnic,
- Ramy przeciwwag,
- Szyby stalowe,
- Szyby dźwigowe,
- Konstrukcje metalowe do szybów szklanych,
- Podłogi i sufity do kabin towarowych,
- Platformy teatralne,
- Zapadnie,
- Naprawy metalowych elementów windowych,
- Części do serwisowania dźwigów,
W przypadku produkcji całych systemów dźwigowych, produkt powstaje na podstawie dokumentacji projektowej dostarczonej przez zleceniodawcę. Od lat współpracujemy z renomowanymi producentami dźwigów osobowych i towarowych. Współtworzone przez nas dźwigi spełniają wszelkie standardy wymagane przez dyrektywy unijne 95/16/WE i 98/37/WE. Mamy duże doświadczenie w produkcji kabin dźwigowych o udźwigach od 320 do 2400kg.

Podesty obsługowe

Wykonujemy zlecenia na wszelkiego rodzaju pomosty i podesty obsługowe wolno stojące i podwieszane. Produkujemy:
- Podesty, jako ciągi komunikacyjne do obsługi urządzeń wielkogabarytowych,
- Podesty do obsługi zabudowy przemysłowej,
- Rampy załadunkowe,
- Pokrywy do kanałów techniczno obsługowych,
- Podesty, podjazdy dla osób niepełnosprawnych,
Wymiary, rodzaje materiałów jak również systemy konstrukcyjne dostosowujemy do specyficznych wymogów Klienta. Produkt powstaje na podstawie dokumentacji lub wg pomiarów przeprowadzonych w miejscu docelowym. Do produkcji używamy atestowane profile, rury, kątowniki, ocynkowane lub nierdzewne kraty podestowe, blach perforowane itp.
Realizujemy zlecenia na podesty i pomosty malowane w kolorze lub zabezpieczane powłokami ognioodpornymi. Mamy duże doświadczenie w budowaniu podestów w trudno dostępnych miejscach, na istniejących konstrukcjach dla przemysłu spożywczego i chemicznego.

Konstrukcje wsporcze

Wykonujemy konstrukcje wsporcze wykorzystywane w budownictwie przemysłowym, jak również oprzyrządowanie hal produkcyjnych różnych dziedzin przemysłu. Nasze konstrukcje wykonywane są ze stali czarnej, nierdzewnej i kwasoodpornej. Wykonujemy indywidualne zlecenia wg wizji klienta lub dostarczonej dokumentacji, jak również realizujemy projekty od podstaw. Zajmujemy się produkcją podpór stalowych do aranżacji zieleni w różnych wersjach. Gwarantujemy szybki czas realizacji i wysoką jakość wykonania.

Elementy instalacji sanitarnych i przemysłowych​

Części maszyn i urządzeń

Bramy przesuwne

W ofercie szeroka gama bram przesuwnych o różnych wzorach według indywidualnych wymagań klienta. Realizujemy gotowe projekty i propozycje jak również służymy gotowymi propozycjami. Bramy nasze przystosowane są do instalowania automatyki. Do produkcji stosujemy profile, kątowniki, rury, drewno, blachy. Całość zabezpieczamy antykorozyjnie, na życzenie malowanie nawierzchniowe mokre i proszkowe.

Bramy rozwierane

W ofercie szeroka gama bram rozwieranych o różnych wzorach według indywidualnych wymagań klienta. Realizujemy gotowe projekty i propozycje jak również służymy gotowymi propozycjami. Bramy nasze przystosowane są do instalowania automatyki. Do produkcji stosujemy profile, kątowniki, rury, drewno, blachy. Całość zabezpieczamy antykorozyjnie, na życzenie malowanie nawierzchniowe mokre i proszkowe.

Ogrodzenia

Furtki

Drzwi garażowe

Przyjmujemy zlecenia na nietypowe drzwi garażowe rozwierane lub uchylne z ociepleniem lub bez ocieplenia. Oferta ta skierowana jest do klientów dla których typowa oferta handlowa nie wystarcza lub zaistniałe warunki uniemożliwiają zastosowania typowych drzwi i zachodzi konieczność realizacji zlecenia indywidualnego. Technika wykonania drzwi opiera się na profilach i blachach dostępnych w handlu (również z wykorzystaniem materiałów kwasoodpornych). Do drzwi uchylnych montujemy mechanizm wznoszący oparty prowadnicach i sprężynach.

Przegrody siatkowe

Zajmujemy się wykonawstwem przegród siatkowych oraz siatkowych ścianek działowych w miejscach gdzie wskazana jest cyrkulacja powietrza, widoczność pomiędzy przedzielonymi sektorami lub jest to konieczne z innych przyczyn (kotłownie, serwerownie, maszynownie, magazyny itp.). Przegrody nasze oparte są na ramie z kształtownika wypełnionej siatką ocynkowaną lub malowaną. Gęstość siatki oraz kształt według wymagań klienta Posiadamy również gotowe propozycje i realizujemy gotowe projekty. Zaletą przegród siatkowych jest szybki czas realizacji i montażu w miejscu docelowym.

Przegrody ażurowe

Zajmujemy się wykonawstwem przegród ażurowych oraz ażurowych ścianek działowych w miejscach gdzie wskazana jest cyrkulacja powietrza lub jest to konieczne z innych przyczyn (kotłownie, serwerownie, maszynownie, magazyny itp.) Przegrody nasze oparte są na ramie z kształtownika wypełnionej lamelkami z blachy, lub na blachach perforowanych osadzonych w ramce z profila. Wielkość, gęstość, sposób malowania, kształt, mocowanie lamelek oraz perforacja blach według wytycznych klienta Posiadamy również gotowe propozycje i realizujemy gotowe projekty.

Drzwi ażurowe

Uzupełnieniem oferty na przegrody ażurowe są drzwi wykonywane tą samą techniką (patrz przegrody ażurowe). Sposób otwierania, mocowania oraz wyposażania dodatkowe (zamki, klamki, panele dostępu) według upodobań i wymagań klienta.

Woliery

Pod indywidualne zamówienia realizujemy zlecenia na różnego rodzaju woliery, kojce, klatki itp. z wykorzystaniem siatek, blach perforowanych, prętów, krat, profili, zarówno ze stali czarnej jak i nierdzewnej.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!