Produkcja i montaż balustrad


Jako marka Inoxal


W ramach FREZ S.C. posiadamy markę specjalizującą się w produkcji i montażu balustrad, poręczy czy zadaszeń balkonowych i tarasowych. Pod marką Inoxal kompleksowo wykonujemy balustrady i poręcze ze stali nierdzewnej oraz czarnej. Wykonujemy pomiary u Klienta, następnie tworzymy elementy według indywidualnego zamówienia oraz montujemy je w docelowej lokalizacji. W ofercie posiadamy poręcze zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne.

Balustrady

Stal nierdzewna jest coraz częściej wykorzystywanym materiałem w nowoczesnym budownictwie. Świetnie sprawdza się przy produkcji balustrad i poręczy. Elementy ze stali nierdzewnej są nie tylko estetyczne i eleganckie, ale również bardzo trwałe i funkcjonalne. Wykonujemy balustrady ze stali nierdzewnej z elementami drewnianymi lub szklanymi. Montowane w domach, mieszkaniach, apartamentach, hotelach, restauracjach, biurach, bankach czy podobnych instytucjach nadają wnętrzom świeżości i nowoczesnego charakteru. Chcąc zachować klasyczny styl wnętrz łączymy również stal z drewnem. Ten surowiec świetnie pasuje do domów, restauracji czy obiektów noclegowych. Coraz częściej klienci decydują się na efektowne balustrady szklane. Montujemy piękne, szklane tafle umocowane na nowoczesnych stalowych uchwytach.

Wykorzystujemy tylko atestowane materiały, co zapewnia najwyższy poziom trwałości i bezpieczeństwa.

Od 15 lat zajmujemy się wykonawstwem balustrad z materiałów nierdzewnych i kwasoodpornych. Do ich produkcji używamy takich materiałów jak: stal nierdzewna, kwasoodporna polerowana, szlifowana i matowa, szkło, poliwęglan, drewno. Realizujemy również zlecenia na barierki i poręcze ze stali węglowych następnie malowane różnymi technikami „na mokro" lub proszkowo w szerokiej gamie kolorów. Technologia wykonania opiera się na łączeniu poszczególnych elementów spawaniem w osłonie argonu, a następnie polerowaniem spoin, lub z wykorzystaniem elementów złącznych. Wzornictwo i konstrukcja dostosowane są do potrzeb i wymagań klienta.

Proponujemy gotowe rozwiązania jak również z góry narzucone nam pomysły lub gotowe projekty. Mamy w tej dziedzinie duże doświadczenie a nasze wyroby cieszą się dużą popularnością z uwagi na estetykę wykonania i konkurencyjne ceny.

W zakres usług związanych z produkcję poręczy i balustrad wchodzą:
- Balustrady balkonowe,
- Balustrady schodowe,
- Poręcze przyścienne,
- Poręcze i podpory dla osób niepełnosprawnych,
- Konstrukcje nośne schodów,
- Naprawy istniejących konstrukcji nierdzewnych.

Wybierz swój wzór z naszej oferty!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!